SERMĖGA

Siuvimo įmonė UAB „SERMĖGA“ įkurta 2005m. Kuršėnuose, Šiaulių rajone.
Įmonėje dirba 30 jaunų kvalifikuotų specialistų:
Technologai, drabužių konstruktoriai, sukirpėjai ir siuvėjai.
Darnus ir jaunas kolektyvas darbą atlieka kokybiškai, atsakingai, laiku.

Siuvimo įmonė teikia įvairias siuvimo paslaugas: siuva vyriškus, moteriškus, vaikiškus drabužius, namų tekstilės gaminius, patalynę, drabužius ir aksesuarus šunims. Įmonės konstruktoriai – modeliuoja gaminius iš lininio audinio, tai: rankines, namų tekstilės gaminiai, patalynė, staltiesės, rankšluosčiai, vyriški, moteriški, vaikiški drabužiai. Nuo 2013 m. pradedami kurti ir siūti drabužiai gyvūnams – Šunų apranga ir aksesuarai.

Įmonė teikia ne tik siuvimo paslaugas, bet ir sukirpimo, konstravimo, pakavimo. Konstruktoriai glaudžiai bendradarbiauja su užsakovais, talkina ir padeda sukurti modelius, tikslina brėžinius, esant reikalui konstruoja iš naujo, gamina ir daugina lekalus pagal dydžius.
Kokybės kontrolieriai kokybiškai tikrina gaminius, juos pakuoja pagal kliento reikalavimus, paruošia bei sandėliuoja išvežimui. Personalo atsakingas darbuotojas pasirūpina transportu ir gaminių pristatymu užsakovams, jei verslo partneriai pageidauja, suranda transporto kompaniją, vykdo visus reikalavimus kuriuos sutaria su užsakovu.

Įmonė teikia siuvimo paslaugas Lietuvos įmonėms: „ Omniteksas“, „Trivilita“, „ Audimas“ ir Užsienio kompanijoms : Norvegija „ Sleep scandinavia“, Švedija „ Front Garden“ , „ Pyttisen.se“. Su šiomis kompanijomis įmonė dirba iki šiol. Jauna ir perspektyvi įmonė nuolat ieško naujų kontaktų ir verslo partnerių.